Долучайтесь до соціальної ініціативи PROF1Group® "Підтримуй наші війська!"
sort

Будь-яка зброя потребує регулярного обслуговування, що дозволяє зберегти її працездатність, запобігти можливим поломкам, а головне багаторазово продовжити термін служби. Але догляд має бути правильним і комплексним – і для цього потрібні сертифіковані продукти. У каталозі PROF1GROUP можна замовити ефективний засіб для чищення зброї, а також супутні аксесуари – і процес стане набагато цікавішим. Різноманітність доступних товарів дозволяє підібрати актуальну серію: за ціною, характеристиками та призначенням.

Засоби для чищення зброї: види та особливості

Кожен продукт розроблений для певних цілей, що потрібно враховувати під час купівлі. Найпопулярніші категорії товарів:

  • Піна. За рахунок легкої повітряної структури легко проникає в важкодоступні місця, такі як деталі механізму. Це забезпечує м'яку, але ефективну очистку.
  • Сухе тефлонове мастило. Захищає від надмірного тертя та передчасного зносу, а також відштовхує пил та бруд, запобігаючи утворенню відкладень.
  • Олія. Щільна текстура м'яко обволікає рухомі частини для надійного захисту від корозії, низьких та високих температур, високої вологості.
  • Очищувач від нагару. Швидко та ефективно видаляє застарілі забруднення та порохові відкладення.
  • Засоби захисту від іржі. Необхідні при активній експлуатації зброї. За рахунок якісного змащування, навіть у складній ситуації або тривалому перебуванні на відкритих просторах у період негоди, металеві елементи не будуть зіпсовані корозією.

При використанні продукції, призначеної спеціально для догляду за зброєю, слід орієнтуватися на рекомендації виробника. Кожен товар має певні властивості, а для максимальної ефективності важливо суворо дотримуватися технології та послідовності дій.

Аксесуари для чищення зброї

Щоб не пошкодити крихкі деталі та механізми, а головне багаторазово спростити процес, корисно задіяти такі види інструментів:

  • Йоршик – спроектований спеціально для механічного очищення внутрішніх елементів, у тому числі важкодоступних місць. Може бути як м'яким, так і з високою твердістю, з натуральних або синтетичних матеріалів.
  • Вішер. Невелику насадку легко зафіксувати на шомполі. У верхній частині виробу розташована петля для фіксації ганчірки. Виріб призначений для повного видалення залишків масляних засобів.

Не варто намагатися виготовляти або застосовувати саморобні вироби: неправильне чищення – надто сильний ризик, що загрожує безпеці. Важливо використовувати виключно сертифіковану продукцію, яка відповідає міжнародним вимогам та стандартам якості.

Можна замовити в асортименті й готові набори, в яких об'єднані всі необхідні інструменти, здатні видалити залишки свіжих або застарілих забруднень. Для новачка зручніше придбання комплекту, а поступово освоївши цей процес, можна поповнити колекцію, відсутніми елементами.

Купити засіб для чищення зброї в інтернет-магазині PROF1GROUP

Співпраця з великими постачальниками дозволила запропонувати покупцям широке розмаїття продукції хорошої якості. Всі вироби вже в наявності та доступні для покупки:

  • діє доставка Україною та отримання посилки в поштоматі або відділенні Нової пошти;
  • для роздрібних клієнтів – вигідні знижки, для оптових – спеціальні спецпропозиції;
  • оплата – будь-якими зручними способами, у тому числі післяплатою при отриманні.

А при виникненні додаткових питань про товари або особливості їх застосування, досвідчені консультанти нададуть вичерпні відповіді та порекомендують найкращі засоби чи інструменти для піклування про зброю.

Питання, що часто задаються

Набори і засоби для чищення зброї лідери продажу
arrow_drop_down


ви дивилися товари

покупці так само дивляться