Долучайтесь до соціальної ініціативи PROF1Group® "Підтримуй наші війська!"

Питання/відповідь - Інтернет-магазин PROF1Group®

Як оплатити на реквізити, через Приват24?
arrow_drop_down

Можна оплатити через свій банкінг. Наприклад через мобільний додаток Приват24 це виглядає так: розділ платежі, за реквізитами, вводимо IBAN реквізит (це 29 значний, цифро-буквений рахунок який починається з UA). Обов'язкова умова IBAN реквізит повинен починатися з двох заголовних букв і цифр, без пробілу. Після правильного введення IBAN в наступному вікні висвітиться організація закріплена за цими реквізитами.

Потрібно в призначення платежу вказати "Оплата товару згідноз рахунком-фактурою ................. від ............. у т.ч. ПДВ". Вказати суму замовлення, і продовжити. «Приват», може ще запросити підтвердження, введення вашого особистого пароля ще раз.

Також можна здійснити оплату через IBOX: виберіть розділ комунальні платежі, а далі за попередньою схемою.

Як поміряти розмір взуття Lowa®?
arrow_drop_down

Для того, щоб дізнатися свій розмір для взуття Lowa®, потрібно поміряти устілку зі свого взуття, знайти такий же показник довжини устілки в розмірній сітці взуття Lowa® і відповідний йому індекс розміру. Для більш точного виміру устілки, на сайті представлена розмірна сітка. В ній вказується два параметри:

1. Це довжина стопи. Якщо покладете аркуш папіру, поставите стопу, та обмалюєте форму ноги, де стопа стикається з папіром - це і є її довжина.  У черевиках Lowa це відповідає розміру колодки з якої роблять дане взуття, і цей розмір вказується на язичку з позначкою JP.

2. Це довжина устілки. Яка за звичай довша, в середньому на 15мм від довжини стопи.

Як дізнатися відсоток моєї знижки?
arrow_drop_down

Знайти інформацію про відсоток персональної знижки Ви можете у своєму особистому кабінеті в розділі «Накопичувальна знижка».

Де можна купити потрібний артикул в Києві?
arrow_drop_down

Ви можете визначити наявність товарів в будь-якому з наших магазинів. Для цього потрібно в карточці товару, який Вас зацікавив, обрати розмір. Після обрання, з'явиться нижче список магазинів, чи склад, де цей товар представлений.

Як оплатити від організації?
arrow_drop_down

Оформляєте замовлення через сайт.

У графі платник, вказуєте найменування організації яка буде оплачувати замовлення. Також можете надіслати статутні документи організації на електронну адресу [email protected]

Після отримання оплати, бухгалтерія підготує документи й ми разом з товаром відправимо Рахунок Фактуру і два примірники видаткової накладної зі штампами. Підписану і надрукувати Вами видаткову накладну потрібно відправити на юридичну адресу, вказану вгорі накладної в графі постачальник.

Як отримати знижку 12%?
arrow_drop_down

Що б отримати знижку 12% за програмою підтримки військовослужбовців та силових структур, Вам потрібно надіслати нам фото Вашого посвідчення.

На практиці це виглядає так: оформляєте замовлення, після пишіть або на Viber або на пошту [email protected] про те, що оформили замовлення №ХХХХ і фото. Менеджер підставляє знижку до замовлення і відправляє Вам рахунок на оплату зі знижкою або відправляє замовлення з оплатою при отриманні на відділення, але вже з перерахованої ціною.

Нагадаємо, що ця знижка 12% діє на більшість брендів і не поширюється на розпродаж.

Як замовити послугу набивання на жетон?
arrow_drop_down

Замовити послугу набивання на жетон і уточнити всі деталі Ви можете зв'язавшись з нашим магазином «Рекрут'», в якому доступна дана послуга тел.:

+38 (044) 392-84-53

+38 (068) 133-94-86 Viber, WhatsApp

Є у Вас оплата частинами?
arrow_drop_down

Так, у нас є оплата частинами від ПриватБанку.

Як отримати сертифікат на ніж?
arrow_drop_down

До кожного замовлення з ножем додається сертифікат на нього. В разі, якщо ви втратили сертифікат, то зверніться на пошту [email protected] для його повторного отримання.


 
Як купити приціли і які документи потрібно надіслати?
arrow_drop_down

При покупці прицілів Trijicon®, необхідно надати ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду користувача у зв'язку з тим, що за вимогами Державного Департаменту США оформляється персональна гарантія на користувача, тільки громадянина України.

Де розмірна сітка?
arrow_drop_down

Подивитися розмірну сітку Ви можете при клікнувши на кнопку «РОЗМІРНА СІТКА» безпосередньо на сторінці товару.

Якщо не підійде розмір можу я обміняти?
arrow_drop_down

Так, Ви можете обміняти або навіть повернути товар протягом 14 днів з дня покупки, звернувшись в той магазин, в якому Ви зробили покупку.

А коли у Вас будуть акції?
arrow_drop_down

Інформацію про діючі акції, Ви можете знайти на нашому сайті в розділі «АКЦІЇ».

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ ВИХОДИТЬ АВТОРИЗУВАТИСЯ?
arrow_drop_down

1) Перевірити правильність введення пароля, телефону, e-mail

2) Якщо ви забули пароль, то можете його відновити натиснувши на посилання "ВИ ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ", далі необхідно ввести свій e-mail і отримати лист в якому посилання на сторінку зміни пароля.

3) Написати свої дані на пошту (ПІБ, телефон, e-mail і інші дані що ви додавали на сайті) І наш менеджер допоможе вам відновити ваш пароль.

Чи діє знижка на бренд LOWA та товари з категорії "Розпродаж"?
arrow_drop_down

Знижка НЕ розповсюджується на бренд LOWA та товари з категорії "Розпродаж".