Акція "ТРЕНУЙСЯ З 5.11 TACTICAL"! Купуй одяг з лінійки PT-R та отримай смартшейкер! Замовляй тут!

Способи оплати - Інтернет-магазин PROF1Group®

Оплата при отриманні (накладений платіж)

Замовляйте зараз - сплачуйте після того, як переконаєтесь, що все добре під час отримання на пошті!

Безготівковий розрахунок

Після оформлення замовлення на Вашу електронну адресу буде надіслано рахунок для оплати, який можна оплатити через зручну для Вас систему інтернет-банкінгу або в касі будь-якого банку України.

Важливо! У разі оплати в касі банку збережіть квитанцію на випадок обміну чи повернення товару.

При оплаті банківським переказом обов'язково:

  • Вказуйте в призначенні платежу наступну інформацію: «Оплата товару згідно рахунку-фактури №____ від ____ року» (Інформація про номер рахунку-фактури та дату замовлення знаходиться всередині рахунку).
  • Оплата товару повинна обов'язково відбуватися від імені людини, зазначеного в графі «Покупець». Всі платежі з іншим призначенням платежу і іншим платником будуть повертатися назад. Перевіряйте призначення і суму платежу.
     

Оплата готівкою в магазині

Ви можете оплатити товар готівкою під час отримання замовлення у будь-якому  магазині нашої мережі. Цей варіант оплати доступний лише при обранні способу доставки «Самовивіз з магазинів мережі».

Оплата готівкою здійснюється виключно в національній валюті.

Оплата частинами «ПриватБанк»

"Оплата частинами" від Приват Банка.   

"Оплата частинами" це послуга кредитування яка дозволяє клієнту розділити сплату за товар на кілька платежів рівними частинами.

Тепер Ви можете дозволити собі придбати товар про який давно мріяли, з меншим стресом для свого бюджету!

Що треба знати.

Щоб скористатися послугою, Ви повинні бути клієнтом ПриватБанку і у Вас повинна бути підключена послуга "Оплата частинами." У цієї послуги є ліміт, який Ви самі можете регулювати через свій Приват 24. При оформленні покупки з цією послугою клієнт платить 0,01% щомісяця.  Кількість рівних платежів може бути від 1 до 6 місяців. Також Ви сплачуєте додаткову  комісію (еквайрінг) 2,041% від вартості замовлення.

Як це працює:

- збираєте кошик, це може бути як один товар, так і декілька;

- натискаєте на картці товару кнопку "Оплата частинами" і обираєте кількість рівних частин (якщо Ви обрали наприклад 6 місяців, то це означає початковий внесок і 6 щомісячних сплат - разом 7 платежів), при оформленні замовлення є можливість змінити кількість платежів;

- коли Ви закінчили оформлення замовлення і натиснули кнопку "Оформити Замовлення", Ви потрапляєте на сторінку оплат, це платіжна система LiqPay, комісія складає 2.041%; 

- з Вашої картки буде знята сума яка дорівнює початкового внеску;

- протягом доби нам будуть перераховані кошти ї ми зробимо відправку Вашого замовлення.

Важливо! Зверніть увагу, що послуга "Оплата частинами" не діє на акційну ціну та не враховує знижку Вашої персональної дисконтної карти.

Мінімальна сума замовлення з послугою "Оплата частинами" становить 1000 грн.

 

Оплата банківською картою

Ви можете здійснити оплату платіжною банківською карткою безпосередньо на сайті. Для цього під час оформлення замовлення оберіть спосіб оплати «Оплата банківською картою» та платіжну систему, якою бажаєте скористатися (LiqPay, WayForPay або ApplePay). Після цього Ви потрапите на сторінку обраної платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної картки та підтвердити платіж, пройшовши верифікацію Вашого банку.

Для оплати приймаються платіжні картки Visa і MasterCard, випущені у будь-якому банку. Всі дані, які будуть введені через платіжну онлайн-систему – конфіденційні, тому платіж є повністю безпечним. Після оплати Ви отримаєте квитанцію про сплату на електронну пошту, вказану при проведенні платежу.

Додаткова інформація

Оплата повертається тими ж способами, якими була проведена.