Долучайтесь до соціальної ініціативи PROF1Group® "Підтримуй наші війська!"
sort

Міцні мотузки необхідні в різних господарських отраслях. Хлопкові та льняні мотузки недостатньо міцні, тому замість них для великих навантажень краще використовувати паракорд. Нейлонові плетені мотузки відомі ще з часів Другої світової війни, коли вони застосовувалися як стропи парашутів десантників армії США. За рахунок міцності та зносостійкості вони виявилися корисними в багатьох процесах у військовому ділі, сільському господарстві, будівництві.

У мережі магазинів військових товарів PROF1GROUP можна придбати паракорд різних класів для військових та господарських завдань.

Сфери застосування паракорда

Паракордовий шнур широко використовується в спорті, логістиці, складському господарстві, будівництві в таких роботах:

 • як компактний запас мотузок в туристичних походах, на військовій службі;
 • як трос для буксирування автомобілів при переплетенні декількох відрізків шнура;
 • для підйому вантажів, їх кріплення на причепах;
 • для кріплення спорядження, гамаків, наметів, виготовлення мереж.

Мотузка паракорд використовується як страховий трос для невеликих предметів. Військовослужбовці та спортсмени кріплять на нього своє спорядження, забезпечуючи себе у складних для виживання умовах. При цьому для гірських спусків альпіністів такий шнур не підходить. Зате за його допомогою можна зробити носилки для транспортування пораненого, закріпити пліт для річного сплаву, забезпечити намет, предмети походового побуту на локації.

Паракорд популярний для плетіння браслетів, популярних серед військових та неформалів. У разі потреби їх можна швидко розплести, отримавши додатковий відрізок міцної мотузки для фіксації бандажа при травмі. Також використовується паракорд для темляків - петель навколо зап'ястя для фіксації холодної зброї, зокрема складних ножів, в руці.

Серцевину мотузки можна витягнути, отримавши міцну нитку для ремонту одягу, амуніції, як рибальського снасті.

Вузли з паракорда не ковзають, завдяки чому з таких мотузок можна формувати кріпильні оснастки для вантажів при транспортуванні.

Види паракорда

Залежно від міцності та типу плетіння виділяють 6 типів паракорда:

 • I - міцність на розрив становить 43 кгс, використовується в декорі;
 • IA - міцність 45 кгс, серцевина відсутня, зручний для створення біжутерії, поясів, декору;
 • II - міцність 181 кгс, підходить для кріплення вантажів;
 • IIA - міцність 102 кгс, серцевина відсутня, використовується в господарських цілях;
 • III - міцність 249 кгс, корисний у військовій справі, похідному спорядженні;
 • IV - міцність 340 кгс, застосовується для буксирування авто, кріплення спорядження.

Найпоширеніший - III тип паракорда, розрахований на навантаження 250 кг на розрив. Його легко знайти в продажу, а сфера застосування охоплює всі можливі господарські завдання. Шнур IV типу використовується у будівництві, складському господарстві. Різновидності без серцевини м'якші та більш піддатливі зафіксованим видам. Вони використовуються переважно в декоративних цілях.

Особливості паракорда

Шнур паракорд виготовляється на основі нейлону, для якого характерна еластичність та міцність. Матеріал стійкий до ультрафіолету, частково завдяки фарбуванню - у фарбувальниках містяться фільтри, що знижують проникнення УФ-променів. Шнур може довго зберігати свої експлуатаційні властивості в умовах зміни вологості, температури повітря, сонячного впливу. Також військовий паракорд стійкий до впливу різних хімічних речовин, масел, бензину. У відміну від природних волокон, нейлон довше зберігає своє початкове якість.

Де купити паракорд в Україні

У походових умовах та домашньому господарстві часто може знадобитися запас міцних мотузок. Паракорд для військових - незамінний матеріал у складі бивакового спорядження. Пропонуємо купити якісний паракорд для будь-яких потреб у нашому каталозі онлайн або в фізичних магазинах. В наявності шнур різної міцності для побуту, спорту, військової справи. Інтернет-замовлення доставляємо поштовими службами по всій країні.

Також у каталозі представлені корисні товари військового спорядження:

 • тактична амуніція;
 • медичні товари (аптечки, турнікети);
 • військовий одяг, взуття, головні убори, знаки відрізнення, аксесуари;
 • оптика та радіозв'язок;
 • бивакове спорядження (намети, спальні мішки, складна меблі, посуд);
 • інструменти, зброя, світлові пристрої.

Магазин PROF1GROUP співпрацює тільки з перевіреними виробниками, якість продукції яких підтверджується сертифікатами міжнародного зразка. На всю продукцію діє гарантія виробника. Ми регулярно оновлюємо асортимент, щоб пропонувати найактуальніші товари за доступними цінами.


Питання, що часто задаються

Паракорд за вигідною ціною
arrow_drop_down


ви дивилися товари

покупці так само дивляться