Долучайтесь до соціальної ініціативи PROF1Group® "Підтримуй наші війська!"
sort

З настанням прохолодних днів шкіра рук страждає насамперед, а зап'ястя потребують надійного захисту. До базового списку спорядження військових, а також співробітників правоохоронних органів, рятувальних служб та інших суміжних областей обов'язково входять рукавиці тактичні. Цей аксесуар поєднав у собі надійний захист та оптимальну функціональність. І в інтернет-магазині PROF1GROUP можна замовити потрібну модель: практичну та довговічну.

Тактичні рукавиці: основні функції

Елементи індивідуального захисту ретельно продумані для підвищення ефективності під час виконання базових завдань. Вони активно використовуються на службі, на фронті, а також під час активного відпочинку в екстремальних умовах. Ця група аксесуарів актуальна з цілої ланки причин.

Захист та безпека

Рукавиці мають підвищену міцність і призначені для захисту рук у різних ситуаціях. Вони можуть включати посилені накладки на кісточках пальців і кисті, а також щільні матеріали, що запобігають проникненню гострих предметів, захищають від опіків або хімічних впливів. Це особливо важливо для військовослужбовців, які працюють в умовах підвищеного ризику травм та прямого контакту з небезпечними предметами.

Функціональність

Тактичні рукавички розроблені фахівцями: враховано особливі потреби користувачів у маневреності та зручності використання. Вони забезпечують хорошу посадку на руці і дозволяють вільно виконувати різні рухи, включаючи захоплення, утримання та маніпуляцію предметами.

Висока міцність

Захисні аксесуари виробляють із матеріалів високої міцності, що володіють гарною зносостійкістю. Вироби здатні витримувати пошкодження, спричинені тертям, стиранням або проколом. За рахунок цього рукавиці залишаються цілими навіть за екстремальних умов.

Як вибрати гарні тактичні рукавиці?

Спеціалізований вид рукавичок був розроблений спеціально для підвищення ефективності захисту при виконанні різних тактичних операцій. Щоб підібрати актуальну за всіма параметрами модель, корисно орієнтуватися на такі критерії:

  • Посилені накладки та захисні елементи, які розміщені на вразливих зонах рук. Це забезпечує додаткову амортизацію та захист при ударах, падіннях або контакті з твердими поверхнями.
  • Оптимальна посадка та вільний рух, що не заважає виконувати базові дії. У районі зап'ястя розташовані зручні фіксатори регулювання розміру.
  • Важливі особливості: можна замовити тактичні рукавиці без пальців, стандартні моделі або вироби 2-в-1, які можна легко трансформувати, виходячи з поточної необхідності.

У виборі потрібно враховувати і сезонність виробу: в асортименті доступні моделі весна-осінь, а також літні, зимові та універсальні демісезоні вироби . До переліку спорядження входять варіанти на всі сезони, тому раціонально одразу замовити декілька товарів, щоб під рукою завжди були відповідні засоби індивідуального захисту.

Купити тактичні рукавиці у каталозі PROF1GROUP

Магазин співпрацює з провідними виробниками військового спорядження. У продаж надходять якісні товари, що пройшли тестування у польових умовах – це гарантія надійності та довговічності кожного виробу. Придбати необхідні товари можна в одному з магазинів мережі: торгові точки розташовані у Києві, Харкові та Львові, а також замовити в онлайн-каталозі на особливих умовах:

  • накопичувальна знижка для всіх покупців, яка збільшується в міру обсягів закупівель – і ціна стане ще вигідніше;
  • щоденні відправки Україною, а також міжнародна доставка;
  • оплата при отриманні, готівковий та безготівковий розрахунок, а також оплата частинами.

Щоб замовити тактичні рукавиці літні чи зимові, потрібно лише додати актуальну кількість товарів у кошик, заповнити контактні дані, а також вибрати оптимальні способи оплати та доставки.


Питання, що часто задаються

Тактичні рукавиці новинки 2024
arrow_drop_down
Тактичні рукавиці за вигідною ціною
arrow_drop_down


ви дивилися товари

покупці так само дивляться