КУПУЙ ПАРУ ВЗУТТЯ LOWA® - ОТРИМАЙ КЕПКУ LOWA® 100 YEARS! Детальніше тут!

Захисні окуляри ESS® найкраща ціна в Україні: відгуки, продаж і доставка

sort

Під час проведення складних операцій, як і в екстремальних ситуаціях військовим та силовим структурам необхідно забезпечити захист очей та зберегти хорошу видимість. Спеціальні тактичні окуляри – важливий елемент спорядження, який буде корисний в різних ситуаціях. В інтернет-магазині PROF1GROUP можна замовити необхідне екіпірування та аксесуари – і товари будуть без затримок доставлені одержувачу.

Тактичні окуляри: призначення та особливості

Одна з ключових функцій товарів, які доступні в цій категорії, є захист очей від різних небезпек на полі бою. Вони запобігають пошкодженню рогівки осколками, пилом, піщаними або іншими дрібними частинками, які можуть завдати серйозної травми. Матеріали, що використовуються в тактичних окулярах, мають високу міцність і стійкість до ударів, запобігаючи можливим пошкодженням. Але цим переліки завдань, які виконують окуляри для військових, не обмежуються.

Поляризація та фільтрація світла

Більшість стрілецьких моделей оснащені поляризаційними лінзами, які допомагають знизити відблиски та відбиття від дзеркальних або блискучих поверхонь, таких як вода, сніг або скло. Це дозволяє військовим зберігати чіткість зору та покращує контрастність, що особливо важливо в умовах з обмеженою видимістю або яскравим сонячним світлом.

Збереження нічного зору

Деякі балістичні аксесуари оснащені функцією переходу в режим нічного бачення. Вони доповнені спеціальними фільтрами або лінзами, які підсилюють доступне світло та дозволяють краще бачити в умовах низького освітлення або навіть у повній темряві. Це робить військові тактичні окуляри ефективним засобом для нічних операцій та зниження залежності від допоміжного освітлення.

Опір ударам

Тактичні окуляри зазвичай виготовляються з міцних матеріалів, які витримують навіть сильні механічні пошкодження, що є запорукою надійності виробу. Особливе покриття лінз запобігає запотіванню зсередини, щоб ніщо не порушувало хорошу видимість.

Як вибрати та купити захисні тактичні окуляри?

При доборі необхідного спорядження для військових, правоохоронців, а також любителів активного відпочинку, важливо звертати увагу на деталі. Це питання безпеки і одночасно комфорту, тому вибір має базуватись на аналізі наступних характеристик:

  • Захисні властивості. Окуляри для стрільби та виконання бойових завдань повинні бути виготовлені з міцного матеріалу, здатного витримувати сильні удари і запобігати проникненню небезпечних частинок. Виріб повинен відповідати базовим стандартам безпеки.
  • Оптичні характеристики. Якість аксесуара має ключове значення для ясного бачення та запобігання втомі очей. Важливо вибирати моделі з високою оптичною чіткістю та мінімальним спотворенням, щоб забезпечити точність зору, а головне комфорт навіть за тривалого використання. Актуально антифогове покриття, яке запобігає запотіванню вологою або потом.
  • Комфортна посадка. Більшість виробів виконані у стандартному розмірі, а також оснащені регульованими дужками та носоупорами, щоб забезпечити ідеальну посадку та запобігти їх зміщенню під час активних дій. Рекомендована примірка перед покупкою, що дозволить підібрати оптимальний варіант, що відповідає формі голови та обличчя.

В онлайн-каталозі PROF1GROUP є великий асортимент товарів відомих торгових марок: різні кольори та розміри. Замовити тактичні окуляри для військових можна з доставкою: Україною – Новою Поштою, міжнародні відправлення – УкрПоштою. На всі захисні аксесуари надається довгострокова гарантія якості. Кожна позиція доповнена докладним описом, а за необхідності менеджери магазину допоможуть з вибором по ціні та заданим параметрам, а також зможуть детально відповісти на всі запитання.

Питання, що часто задаються

Захисні окуляри новинки 2023
arrow_drop_down
Захисні окуляри зі знижкою
arrow_drop_down


ви дивилися товари

покупці так само дивляться