Способи оплати - Інтернет-магазин PROF1Group®

Оплата при отриманні (накладений платіж)

Якщо Ви плануєте отримати своє замовлення через службу доставки «Нова Пошта», ми надаємо можливість оплатити товар у відділенні служби доставки «Нова Пошта» безпосередньо під час отримання. 

Зверніть увагу! При виборі цього способу доставки Ви сплачуєте не лише вартість товару та його доставку, а й комісію служби доставки «Нова Пошта» за зворотний переказ коштів  у розмірі 20 грн. + 2% від суми переказу.

Наприклад, якщо вартість товару становить 1000 грн., а послуги з доставки – 50 грн., то при отриманні замовлення Ви сплатите 1090 грн. (50 грн. доставка + 1000 грн. товар + (1000 * 2%) + 20 = 40 грн. комісія «Нової Пошти» за грошовий переказ).

Безготівковий розрахунок

Після оформлення замовлення на Вашу електронну адресу буде надіслано рахунок для оплати, який можна оплатити через зручну для Вас систему інтернет-банкінгу або в касі будь-якого банку України.

Важливо! У разі оплати в касі банку збережіть квитанцію на випадок обміну чи повернення товару.

При оплаті банківським переказом обов'язково:

  • Вказуйте в призначенні платежу наступну інформацію: «Оплата товару згідно рахунку-фактури №____ від ____ року» (Інформація про номер рахунку-фактури та дату замовлення знаходиться всередині рахунку).
  • Оплата товару повинна обов'язково відбуватися від імені людини, зазначеного в графі «Покупець». Всі платежі з іншим призначенням платежу і іншим платником будуть повертатися назад. Перевіряйте призначення і суму платежу.
     

Оплата готівкою в магазині

Ви можете оплатити товар готівкою під час отримання замовлення у будь-якому  магазині нашої мережі. Цей варіант оплати доступний лише при обранні способу доставки «Самовивіз з магазинів мережі».

Оплата готівкою здійснюється виключно в національній валюті.

Оплата частинами «ПриватБанк»

Якщо Ви є клієнтом ПриватБанку і власником банківських карток, яким доступна послуга «Оплата частинами» («Універсальна», «Універсальна Gold», елітні карти VIP («Platinum», «Infinite», «World Signia»/«World Elite»)) – Ви можете оплатити замовлення у розстрочку, без додаткових відсотків. Для того, щоб зробити покупку за допомогою сервісу «Оплата частинами» Вам необхідно при оформленні замовлення на сайті вибрати спосіб оплати «Оплата частинами», вказати бажану кількість платежів та оплатити перший внесок карткою ПриватБанку за допомогою системи інтернет-банкінгу.

З більш детальною інформацією про тарифи і умови сервісу «Оплата частинами» від ПриватБанку можна ознайомитися на сайті банку або за телефоном гарячої лінії 3700.
 

Оплата банківською картою

Ви можете здійснити оплату платіжною банківською карткою безпосередньо на сайті. Для цього під час оформлення замовлення оберіть спосіб оплати «Оплата банківською картою» та платіжну систему, якою бажаєте скористатися (LiqPay, WayForPay або ApplePay). Після цього Ви потрапите на сторінку обраної платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної картки та підтвердити платіж, пройшовши верифікацію Вашого банку.

Для оплати приймаються платіжні картки Visa і MasterCard, випущені у будь-якому банку. Всі дані, які будуть введені через платіжну онлайн-систему – конфіденційні, тому платіж є повністю безпечним. Після оплати Ви отримаєте квитанцію про сплату на електронну пошту, вказану при проведенні платежу.

Додаткова інформація

Оплата повертається тими ж способами, якими була проведена.