Оплата частинами

"Оплата частинами" від Приват Банка.   

"Оплата частинами" це послуга кредитування яка дозволяє клієнту розділити сплату за товар на кілька платежів рівними частинами.

Тепер Ви можете дозволити собі придбати товар про який давно мріяли, з меншим стресом для свого бюджету!

 

Що треба знати.

Щоб скористатися послугою, Ви повинні бути клієнтом ПриватБанку і у Вас повинна бути підключена послуга "Оплата частинами." У цієї послуги є ліміт, який Ви самі можете регулювати через свій Приват 24. При оформленні покупки з цією послугою клієнт платить 0,01% щомісяця.  Кількість рівних платежів може бути від 1 до 6 місяців. Також Ви сплачуєте додаткову  комісію (еквайрінг) 2,46% від вартості замовлення.

 

Як це працює:

- збираєте кошик, це може бути як один товар, так і декілька;

- натискаєте на картці товару кнопку "Оплата частинами" і обираєте кількість рівних частин (якщо Ви обрали наприклад 6 місяців, то це означає початковий внесок і 6 щомісячних сплат - разом 7 платежів), при оформленні замовлення є можливість змінити кількість платежів;

- коли Ви закінчили оформлення замовлення і натиснули кнопку "Оформити Замовлення", Ви потрапляєте на сторінку оплат, це платіжна система LiqPay, комісія складає 2.46%; 

- з Вашої картки буде знята сума яка дорівнює початкового внеску;

- протягом доби нам будуть перераховані кошти ї ми зробимо відправку Вашого замовлення.

 

Важливо! Зверніть увагу, що послуга "Оплата частинами" не діє на акційну ціну та не враховує знижку Вашої персональної дисконтної карти.

Мінімальна сума замовлення з послугою "Оплата частинами" становить 1000 грн.

 

Якщо у Вас виникнуть буль-які питання, будь-ласка, зв'яжіться з нами.