Зроби та оплати замовлення на суму > 1500 грн і ми доставимо його по Україні за наш рахунок!

Ми працюємо, дотримуючись “червоного” рівня епідемічної небезпеки

Ми працюємо, дотримуючись “червоного” рівня епідемічної небезпеки
Автор: Oleksii
2021-11-01 08:34:49
Новини
0

Ми працюємо, дотримуючись “червоного” рівня епідемічної небезпеки

У Києві та Львові починає діяти “червоний” рівень епідемічної небезпеки, що створює певний ряд обмежень для підприємницької діяльності, яких ми маємо дотримуватись.

Тому, з 1 листопада 2021 р. у магазин Prof1group® (м. Львів, вул. Наукова, 7Б) та наші магазини у Києві можна буде завітати лише при наявності одного з нижче зазначених документів:
- повний курс вакцинації, можеш показати нам у додатку «Дія» зелений сертифікат;
- ПЛР- тест або тест на антиген, що був зроблений не пізніше 72 годин до візиту в магазин;
- довідку від сімейного лікаря про одужання від ковіду, що діє 180 днів.

Відвідувачі, в яких при проведенні температурного скринінгу на вході в магазин виявлено температуру тіла понад 37,2°C або ознаки респіраторних захворювань до торгівельної зали не допускаються.

Якщо, у Вас немає вище перерахованих документів, Ви можете оформити замовлення онлайн, сплатити його на сайті та забрати в одному з наших магазинів або отримати через Нову Пошту.

Під час “червоного” рівня епідемічної небезпеки всі магазини роздрібної торгівлі мережі PROF1Group® працюють у режимі пунктів видавання товарів, придбаних через інтернет або за телефонним замовленням, із відповідними обмеженнями під час обслуговування покупців.

Протягом всього часу перебігу обмежувальних заходів, будь-яка особа може зробити своє замовлення у магазинах засобами телефонного зв’язку, за телефонами, які зазначаються на сайті prof1group.ua, і отримати свій товар (після підтвердження бронювання) за адресою магазина, у якому було зроблене замовлення. Покупці обслуговуються при наявності у них особистих захисних масок із дотриманням усіх санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо карантину людей.

Увага! Регламент та режим роботи магазинів роздрібної торгівлі мережі PROF1Group® може змінюватись, тому уважно слідкуйте за нашими оголошеннями на сайті та телефонуйте у разі виникнення будь-яких питань.