Шкарпетки польові літні "SHS" (Summer Hiking Sox), [1298] Stone Grey

Шкарпетки польові літні “SHS” (Summer Hiking Socks) це спеціальні шкарпетки для використання у спекотну погоду. Шкарпетки “SHS” (Summer Hiking Socks) призначені для постійного використання з демісезонними і літніми напівчеревиками, кросівками та іншими видами взуття.
Таким чином “SHS” (Summer Hiking Socks) можуть бути використані, як військовими, так і мандрівниками, рибалками, мисливцями, фахівцями з безпеки, стрілками-спортсменами – усіма користувачами, які експлуатують військове, трекінгове або тактичне взуття в літніх умовах.
Конструкція польових шкарпеток “SHS” (Summer Hiking Socks) створена таким чином, що велика кількість поту, який неминуче виділяється при використанні взуття, вбирається та рівномірно розподіляється по всій площі і випаровується назовні під впливом внутрішнього тиску, що виникає всередині черевика.
Зони підвищеного потовиділення і можливого стирання в шкарпетках “SHS” (Summer Hiking Socks) посилені додатковою концентрацією ворсу і переплетенням основної нитки. На верхній частині шкарпеток розташовані спеціальні «канали» для додаткового теплообміну та циркуляції повітря.
Поєднання натуральної бавовни, нейлону, еластану створюють баланс властивостей теплообміну і міцності “SHS”.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
  • Бренд: P1G
  • Артикул: UA281-51001-F7-SG
  • Наявність: На складі
  • 78.00 ₴


Доступні опції