Окуляри захисні серії "ESS ICE ™ 3LS Kit", [019] BlackМодель захисних окулярів ESS ICE (Interchangeable Component Eyeshield) є легкою, міцною і безоправною захисною оптичною системою, яка дозволить зберегти ваші очі в безпеці. Балістичні окуляри ESS ICE забезпечують поєднання висококласного захисту, необмеженого кута огляду і можливості швидкої заміни лінз при зміні рівня освітленості і навколишніх умов.


Захисні окуляри "ESS ICE" мають комфортну форму і добре поєднуються з різними видами головних уборів і приладів (стрілецькі навушники і т.п.), а також мають змінні лінзи.
Регулювання дужок по довжині і формі допомагає користувачеві комфортно адаптувати окуляри під форму і розмір голови. Це підвищує безпеку утримання окулярів на голові. Також до захисних окулярів можливо приєднати ремінець.


Матеріал лінз - полікарбонат, матеріал дужок - нейлон. Всі лінзи захисних окулярів "ESS ICE" забезпечують 100% захист від ультрафіолету UVA / UVB і відповідають стандартам "ANSI Z87.1-2010" і "MIL-PRF-31013 (пункт 3.5.1.1)".
Існує можливість використовувати захисні окуляри "ICE" зі спеціальними вставками для діоптричних лінз U-Rx Insert, P-2B Rx Insert і Vice Rx Insert.
В комплект входить: три лінзи (прозора, жовта і затемнена), оправа, шийний страхувальний ремінець, серветка з антифог-просоченням і захисний чохол з карабіном.


Специфікація лінз
Специфікація до окулярівКомпанія ESS є єдиним уповноваженим емітентом захисних окулярів і масок для морської піхоти США (United States Marine Corp), а також є провідним або єдиним уповноваженим постачальником для кожної з інших галузей міністерства оборони США (US Department of Defense), і вибором військовослужбовців та інших захисників в більш ніж 100 країнах світу. Компанія ESS гордо стоїть за кожним своїм продуктом, який виробляється на сертифікованій американській фабриці (ISO 9001: 2008).


Девіз компанії ESS: «Built for Battle. Tough for Life.»(«Створені для битви. Витривалі в житті.»)Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
  • Бренд: ESS®
  • Артикул: 740-0019
  • Наявність: На складі
  • 1 992.00 ₴


Доступні опції