Рюкзак тактичний для прихованого носіння зброї "5.11 Tactical Select Carry Sling Pack", [019] Black

Даний тактичний рюкзак-чохол "5.11 Tactical Select Carry Sling Pack" був спеціально створений для прихованого носіння малогабаритної довгоствольної зброї , такої як MP-5 і АКСУ. Головне відділення має систему швидкого виймання зброї, в якому знаходяться одноточковий ремінь (дозволить швидко розкласти приклад автомата АКСУ і приготувати його до стрільби, а також дозволить носити автомат в зручному положенні, коли зброя вже вийняли). Система кріплення спорядження MOLLE дозволить вдало і, виходячи з задачі, приховано розташувати додаткове спорядження (додатковий магазин, ГШЗ, наручники, радіостанцію і т.п.). Крім того, на внутрішній стороні клапана основного відділення розташована липучка для кріплення ідентіфікаційних нашивок (СБУ, МІЛІЦІЯ, охорона і т.д.).


На внутрішній частині основного відділення рюкзака "5.11 Tactical Select Carry Sling Pack" є кишеня з застібкою "блискавкою" ;, яка може бути використаний для носіння керамічних і металевих травмоплит до 6го класу захисту, що перетворює рюкзак в легкий бронежилет з високим класом балістичної захисту. На зовнішній частині клапана розташована кишеня утилітарного призначення. Також сумка має кишеню з сітки для ємностей з водою.


Плечовий і внутрішня поверхня рюкзака "5.11 Tactical Select Carry Sling Pack" мають спеціальні демпферні вставки, а також підкладку з сітки, що робить комфортним носіння важкого озброєння, засобів захисту і спеціального спорядження. У комплект до рюкзака-чохла також входить сумка для прихованого носіння короткоствольної зброї (пістолета).


Сумка "5.11 Tactical Select Carry Sling Pack" може носитися як окремо, так і розташовуватися на плечовій лямці. Таким чином, оперативник, або охоронець, який використовує даний чохол-рюкзак, може бути озброєний як пістолетом, так і автоматом. При цьому зброя буде розташовано максимально приховано, але може бути вийнята і застосована протягом декількох секунд.


Сумка-рюкзак "5.11 Tactical Select Carry Sling Pack" зшита з високоміцного і зносостійкого 1050D нейлону і має "цивільний вигляд". Дане спорядження випробувано провідними оперативниками США, країн Європи та отримало найвищу оцінку як ідеальне спорядження для роботи під прикриттям.


Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
  • Бренд: 5.11 Tactical®
  • Артикул: 58603
  • Наявність: Немає в наявності
  • 4 902.00 ₴


Доступні опції