Речовий мішок транспортний Бундесвер з карабіном, [182] Olive

Німецький армійський баул призначений для перенесення солдатом службового і особистого майна під час відряджень в гарячі точки, у місця проведення навчальних заходів або курсів.


Якщо точніше, то його використовують для транспортування багажу від казарми до транспортного засобу (вантажівки, вертольоту, корабля). Під час довгих піших переходів мішок не настільки ергономічний, як рюкзак.


У мирному житті речовий баул Міл-Тек Бундесвер стане відмінним придбанням для любителів полювання, риболовлі, автотурів. Представляючи собою величезний тканинний циліндр, він вміщатиме в себе все необхідне спорядження. У тому числі намет і спальник.


Завантаження здійснюється через верхній вхід, який закривається за допомогою спеціального великого карабіна, за формою нагадує букву «D». Його пряма частина протягується через люверси, що розташовані на горловині баула. Після цього замок закривається і додатково фіксується маленьким карабінчиком на ланцюжку.


Варто відзначити, що застібки можна замінити мотузкою (наприклад, шматком паракорду). Вона протягується через кільця, стягується і зав'язується.


У внутрішній частині мішка є клапан, що запобігає потраплянню бруду і вологи всередину.


Збоку передбачені широкі (в два шари брезенту) плечові лямки на потужних замках-карабінах. Для зручності носіння, щоб речовий баул менше перекошувало під час ходьби, ремені регулюються по довжині, виходячи з параметрів фігури користувача.


Найбільш уразливі місця, де лямки кріпляться до мішка, посилені тканинними накладками і багаторазово прошиті. Навіть при дуже щільному завантаженні ймовірність розривів мінімальна.


Кілька слів про особливості цього баула:


• Завдяки водостійкому просочення, яке і надає характерний зеленуватий відтінок, матеріал набув стійкості до промокання і гниття.


• Бавовняний брезент екологічний і здатний пропускати повітря, а значить, речі в такому мішку не «задихнуться».


• Щільний і надійний матеріал довго не буде стиратися/рватися і дуже невибагливий в догляді.


• При впливі відкритого вогню близько 30 секунд не займається.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
  • 924.00 ₴


Доступні опції